S kým spolupracujeme a můžeme doporučit

Rádi doporučíme firmy či lidi.
 

Svojanovská Lanškroun

“Nateklo vám do domu? Nenechte se rozházet. Miriam Svojanovská podlahu uklidí, střechu zalepí. A ještě se na vás usměje. Podlahu uklidíme, střechu zalepíme.”

Miriam Svojanovská nabízí opravy střech bez demontáže a úklidové práce všeho druhu. Jednorázově i pravidelně, doma i v kanceláři.

Zebra Q - žaluzie, rolety a markýzy

Žaluzie, rolety a markýzy pro pardubický a králové-hradecký kraj . Prodej a profesionální montáž pruhovaných (ale i nepruhovaných) stínidel pro vaše okna a pergoly. A nově také služba Všeuměl s nabídkou úklidu, hlídání dětí či hodinového manžela.

Bussiness for Breakfast

Síť podnikatelských klubů, které sdílejí své kontakty skrze reference a doporučení. Máte firmu, ale nikdo o vás neví? Přidejte se do klubu. Může se pak stát, že si svou první dnešní schůzku smluvíte ještě před snídaní!

Keepline

Chcete originální bydlení, které má koncept a šmrnc? Tým profesionálních architektů a designérů společnosti Keepline vám vykouzlí zbrusu nový byt či kancelář od prvního návrhu až po celkovou realizaci. Moderna, vintage styl nebo  minimalismus, přesně na míru vám i prostoru, ve kterém žijete.

Enter Polička

Společnost se zabývá prodejem a službami v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Jsou tu pro vás, ať jste běžný občan, podnikatel, státní či nezisková organizace i nadnárodní firma. Na IT trhu jsou již dlouholetou stálicí, ale dobu rozhodně nezaspali a nejnovější trendy mají v malíčku.

Realitní skupina STING

Franšíza realitních kanceláří, která každoročně obchoduje s nemovitostmi za téměř 4 miliardy Kč. Jde o první realitní kancelář v ČR s vlastním Realitním fondem, pod dohledem ČNB.

Truhlářství Jílek Polička

Nebaví vás křehký, papírový nábytek? Rádi byste postel/komodu/schodiště/cokoliv, jak to znáte z dětství u babičky? František Jílek vám vyrobí nábytek z masivu (ale i lamina), který v sobě snoubí kvalitu poctivého řemesla s moderním designem a vašim osobitým vkusem. To vše na zakázku, přesně podle vašich představ.

Martin Škroch - Graphic designer

Obal prodává, říká se. Martin Škroch o tom ví své. Vytváří originální loga i atraktivní web design. Sladí vzhled vaší firmy od propagačních materiálů až po obaly produktů. Protože profesionalita a styl jdou ruku v ruce.

Karel T. Borovička

Karel navrhuje weby a předbíhá s nimi jejich konkurenty ve vyhledávačích. A je jedno, jeslti pomocí SEO, placené reklamy nebo linkbuildingu.

MCU Koloseum, o. p. s.

MCU Koloseum je společnost zasvěcená dobru. Zprostředkovává zaměstnání pro lidi se zdravotním postižením, osobní asistenci, rozvoz obědů pro seniory a handicapované, provozuje chráněné dílny, zapůjčuje kompenzační pomůcky a vůbec pomáhá, jak se dá. Jestli existuje nebe, lidí z MCU Koloseum se do něj určitě dostanou!

Finance budoucnosti

Společnost Finance budoucnosti vám pomůže při plnění vašich dlouhodobých snů a cílů díky finančnímu poradenství a plánování. Poradí vám, jakou vybrat hypotéku, jak správně investovat nebo co udělat, abyste i ve stáří měli dostatek financí pro spokojený život.

Print Shop

Firma Print Shop nabízí komplexní tiskařské služby včetně vychytávek jako jsou 3D samolepky, foto-tapety nebo tisk na plátno. Krom toho také poskytují služby profesionálních grafiků i poradenství pro firmy, které chtějí tisknout kvalitně a levně. A co víc, poskytují podnikatelům náhradní plnění ve spolupráci s chráněnou dílnou HANDICO.

Notář Jan Köck Polička

Potřebujete přepsat nemovitost? Notářsky ověřit smlouvy či jiné listiny? Anebo uschovat závěť? JUDr. Jan Köck nabízí všestranné služby renomovaného notáře, včetně poradenství a zastoupení při občanských soudních řízeních.

Miroslav Kuba - Finance Reality

Miroslav Kuba  již 14 let pomáhá lidem orientovat se ve svých financích a využívat jich co nejefektivněji a nejvýnosněji.  Od úvěru na bydlení přes penzijní připojištění až po pasivní příjmy, Finance Reality vám poradí, jak správně investovat.

Moto Bystré

Bystří motorkáři již zaznamenali, že se blíží nová sezóna. Vymazlete své dvoukolé miláčky s předstihem a vyražte na cesty! Servis motocyklů, scooterů či čtyřkolek, výměna pneumatik i výroba a montáž motocyklových doplňků.

Domluvte si
schůzku

Našich služeb již využili:

"Se službami společnosti EPOS Třebová jsem naprosto spokojená. Dostává se mi kompletního informační servisu a profesionálního přístupu a to je pro mě to nejdůležitější. Služby společnosti mohu jen doporučit."

Petra Dusová, DiS. | Jednatelka Efektivní cesta s.r.o.